FOKUS na lokalnoTuesday, June 25, 2024 2:50 PM

Podijeljene nagrade za najuspješnije učenike u Svetoj Nedelji

Ova školska godina, za osnovnoškolce s područja Grada Svete Nedelje bila je obilježena iznimnim uspjesima na državnim natjecanjima, što svjedoči o predanosti, radu i talentu mladih intelektualaca i njihovih neumornih vodiča – mentora. Danas, 25. lipnja 2024. godine održan je svečani prijem u Gradskoj vijećnici na kojem su dodijeljena priznanja učenicima koji su postigli jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima, priznanja za sudjelovanja na državnim natjecanjima, te zahvalnice za mentore neuspješnijih učenika. "Ponosan sam na naše učenike i njihove rezultate koji su vrijedni pažnje i hvale i na tome im od srca čestitam! „Na mladima svijet ostaje“, poznata je i često izrečena uzrečica. Nastavno na to, tako i na mladim svetonedeljčanima ostaje naš grad. Uz ovakve talentirane i mlade ljude ne moramo strahovati za našu budućnost" rekao je Dario Zurovec, gradonačelnik Svete Nedelje.

Saznajte više!